Βάζουν... Φωτιά στο πρωτάθλημα με σκάνδαλα!

ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός: Με καθυστέρηση η έναρξη του αγώνα

Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023 - 20:45

Στα αποδυτήρια πήγαν οι παίκτες του Ολυμπιακού και του ΠΑΣ Γιάννινα. Ο αγώνας των δύο ομάδων για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League είχε προγραμματιστεί για τις 20:30 το βράδυ της Κυριακής, όμως η σέντρα θα καθυστερήσει...

Αιτία είναι ένα μεγάλο πανό που κρεμάστηκε στη θύρα του γηπέδου από τους οπαδούς των γηπεδούχων. Ο διαιτητής της αναμέτρησης ζήτησε να κατέβει, όμως οι φίλοι των γηπεδούχων δεν δέχτηκαν και έτσι ο ρέφερι κάλεσε τους ανθρώπους των δύο ομάδων στα αποδυτήρια.

Πέντε λεπτά μετά την απόφασή του, ο Μανούχος έδωσε την εντολή να ξεκινήσει ο αγώνας και έτσι η σέντρα του ματς έγινε στις 20:48.

Πρώτος και καλύτερος ο Θρύλος, τριάρα στα Γιάννενα!

Mε τον Ποντένσε να σκοράρει δύο φορές και τον Ροντινέι να βάζει το.. κερασάκι στην τούρτα, ο Θρύλος πέρασε νικηφόρα από τα Γιάννενα και συνεχίζει αήττητος στο πρωτάθλημα, αυξάνοντας τη διαφορά από τους αντιπάλους του!