Βάζουν... Φωτιά στο πρωτάθλημα με σκάνδαλα!

Τρομερή ατυχία! Τρίτο δοκάρι του Ολυμπιακού με Μπακαμπού (video)

Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2023 - 17:55

Το 2-0 εξασφάλισε στον Θρύλο ένα σχετικά άνετο τρίποντο στην έδρα της Λαμίας ωστόσο το σκορ θα μπορούσε να έχει εντελώς διαφορετική έκταση. Στο 35ο λεπτό ο Ινμπόμ Χουάνγκ είδε το σουτ του να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι, ενώ λίγα λεπτά αργότερα την ίδια μοίρα είχε και η προσπάθεια του Κανός.

Αυτή την φορά ο Μπακαμπού ήταν ο μεγάλος άτυχος, βλέποντας έπειτα από σέντρα του Βαλμπουενά την προσπάθεια του να βρίσκει στο δεξί δοκάρι της αντίπαλης εστίας. Μια ανάσα από το 12ο φετινό του τέρμα.

Οι μάχες του Ολυμπιακού σε Ελλάδα και Ευρώπη με live streaming 21+ και ενισχυμένες αποδόσεις | Ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | Κίνδυνος Εθισμού & Απώλειας Περιουσίας | ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε Υπεύθυνα.

Άντε γεια και εσείς και το μπλόκο σας!

Τρίμπαλο του Θρύλου στη Φθιώτιδα (0-3), κόντρα σε Λαμία και Κατοίκο! Ακόμη και μετά το 2-0 οι γηπεδούχοι κλώτσαγαν λες και έπαιζαν… Α’ τοπικό. Είχε και τρία δοκάρια, ο Ολυμπιακός!